VIP eventy

Užijte si výjimečné VIP eventy v parfumeriích Douglas, během kterých Vás čeká řada výjimečných zážitků! Těšit se můžete na líčení a poradenství v péči o pleť od nejlepších mezinárodních a českých vizážistů celosvětově známých značek, skleničku šampaňského a příjemné pohoštění. Nesmí chybět luxusní dárky k nákupu a speciální nabídky. Objednejte se již dnes na ten nejzajímavější VIP EVENT právě pro Vás! Zvolte Vaši oblíbenou prodejnu Parfumerie Douglas, termín a pokračujte s rezervací.

VIP EVENT SE ZNAČKOU MBR

Navštivte vybrané prodejny parfumerie Douglas a nechte si poradit s výběrem péče o pleť značky MBR během VIP dnů. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet sadu dvou speciálních produktů pro péči o Vaše oční okolí luxusní značky MBR - CytoLine Eyecare Firming Concentrate a CytoLine Eyecare Cream. Při zakoupení luxusní kosmetické taštičky se dvěma specializovanými produkty pro oční okolí ušetříte nyní až 30%. K nákupu produktů značky MBR získáte slevu 20%* na celý nákup a krásný dárek. *Nevztahuje se na kosmetickou taštičku.
Zobrazit termíny
19. 6.
11:00 - 18:00
Praha Na Příkopě
22. 6.
11:00 - 18:00
Praha OC Nový Smíchov
23. 6.
11:00 - 18:00
Praha Centrum Chodov

VIP EVENT SE ZNAČKOU LANCÔME

Přijměte pozvání do parfumerií Douglas na VIP dny se značkou Lancôme a objevte novou oční péči Advanced Génifique Eye Cream, renovovanou řasenku Hypnôse a další novinky značky Lancôme. K nákupu produků značky Lancôme získáte slevu 20 % a krásný dárek v podobě 2 miniatur.
Zobrazit termíny
20. 6.
11:00 - 19:00
Praha OC Nový Smíchov

VIP EVENT SE ZNAČKOU GIORGIO ARMANI

Kouzlo nahého líčení. Objevte novou řadu NEO NUDE značky Giorgio Armani Beauty v Parfumerii Douglas během VIP dní. NEO NUDE je kompletní řada pro pleť, tváře a rty s příslibem perfektní dokonalosti. Face designeri značky vám pomohou s výběrem těch pravých produktů pro vás.
Zobrazit termíny
20. 6.
11:00 - 19:00
Praha Na Příkopě

VIP EVENT SE ZNAČKOU LANCÔME - SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Přijměte pozvání do parfumerií Douglas na VIP dny se značkou Lancôme a objevte novou oční péči Advanced Génifique Eye Cream. Navíc bude v Parfumerii Douglas na Černém Mostě probíhat speciální ošetření pleti, kde se můžete svěřit do rukou profesionální beauty konzultantky Lancome, která se o Vaši pleť postará za pomoci aplikace luxusní péče Génifique. K nákupu produktů značky Lancôme získáte slevu 20 % a krásný dárek v podobě 2 miniatur.
Zobrazit termíny
23. 6.
11:00 - 19:00
Praha Centrum Černý Most
Kontaktujte Zákaznický servis Karty Douglas telefonicky: +420 222 222 800 (pondělí – pátek od 9:00 – 17:30 hod.) nebo
e-mailem
na: karta@douglas.cz