Další akce

Douglas MakeUp School

Parfumerie Douglas Vám nabízí jedinečnou možnost, jak si rozšířit své kosmetické obzory. Nevíte, jak správně vybrat make-up? Ráda byste se seznámila s aktuálními trendy líčení? Chcete si osvojit triky make-up artistů pro perfektní nalíčení pleti? Objednejte se do MAKE-UP SCHOOL.

V nejbližší době není plánovaná žádná akce školy líčení.

Douglas VIP

VIP akce jsou speciální akce, na kterých Vás čekají vizážisté předních světových značek, líčení, poradenství a také občerstvení.

Všechny
termíny zde

BEAUTY STREET LÍČENÍ A PORADENSTVÍ

Chcete poznat nejnovější podzimní trendy? Není nic jednoduššího! Navštivte naše beauty studio a zažijte opravdovou proměnu! Profesionální tým make-up artistů Douglas a značek: Artdeco, Clarins, Clinique, Collistar, Estée Lauder a Lancôme Vás nalíčí a odborně poradí v péči o pleť. Navíc Vás čekají krásné dárky k nákupu, slevy a úžasná atmosféra.
Všechny
termíny zde

BEAUTY STREET VLASOVÝ STYLING

Láká Vás vyzkoušet si nový účes? V průběhu Beauty Street Vám budou k dispozici profesionální stylisti ve světě nejprogresivnější kadeřnické značky Toni&Guy. Těšit se můžete na vlasový styling, který bude úžasným doplněním Vaší proměny, poradenství v oblasti péči o vlasy a úžasné slevy.